Úvod
Stránky

Aplikace

Reference
Kontakt

Obsah aplikací


Vytvoříme pro Vás základní návrh webové aplikace podle nároků a organizace firmy.Více

Návrh aplikací


Pokud víte, jak má aplikace fungovat a jak se bude ovládat, navrhneme její technické řešení včetně databázové struktury. Více

Kontaktní formulář


Jméno: 
E-mail: 
Telefon: Chcete pomoci s organizací každodenních činností a přitom potřebujete mít přehled kdykoliv a kdekoliv k dispozici? Hledáte způsob, jak kontrolovat své podnikání vzdáleně a nevíte si rady? Jsme připraveni vyjít vstříc Vašim potřebám.

 
 
Webovou aplikací máme na mysli  
 
- e-shopy a internetové obchodní portály
- rezervační systémy
- provizní a věrnostní aplikace
- systémy pro řízení vzdálené spolupráce
- portály pro předávání/sdílení dat
- webové prezentace a vizitky
- a další online aplikace
 
 
Máme zkušenosti s tvorbou rozsáhlejších online klientských aplikací a firemních systémů v jazycích PHP, Java, MySQL, jQuery. Aplikace lze ovládat kdekoliv, kde máte přístup k internetu, na většině aktuálních operačních systémů(včetně mobilních zařízení a tabletů).
 
Aplikace jsou zvláště užitečné v případě, kdy Vy nebo Vaši zaměstnanci pracujete mimo kancelář nebo z domova.
 
Pro ovládání a úpravu webových aplikací připravujeme vlastní redakční systém, kterým jednoduše řídíte a kontrolujete data v reálném čase.
 
 
Vývoj aplikace probíhá v několika krocích
 
3. implementace výsledného řešení 
4. uživatelská optimalizace
 
Aplikaci můžeme také dle požadavků přizpůsobit jiným systémům, které jsou běžnou součástí řízení obchodu nebo vnitřní organizace firem. Lze tím jednoduše sjednotit různorodé výstupy programů, které v rámci firmy používáte, čímž získáte ucelenější a vždy dostupný přehled o aktuálním stavu Vašeho podnikání.
Nejběžnějšími příklady těchto napojení jsou ekonomické systémy(ERP) a podobné podnikové aplikace, elektronické obchody, rejstříky, seznamy a jiné databázové struktury.


Rychlý kontakt

Tel.: +420 724 413 483
IČO: 733 41 622

Ostrava - centrum 
Českobratrská 63, 702 00

Rožnov pod Radhoštěm
Meziříčská 1645, 756 61

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace